Dinamikusan fejlődő fejlesztői csapatunkba keresünk

Beágyazott szoftverfejlesztő

munkatársat.

Légy részese annak, hogy cégünk alkalmazottainak száma is követhesse a Moore-törvényt!

Hogy ne csak a legszárazabb tényeket közöljük:

Az Xtalin Mérnöki Tervező Kft. alapításakor két szakterületnél tettük le a voksunkat. Az ipari elektronikák fejlesztése mellett idejekorán kezdtünk el foglalkozni elektromos járművek elektronikáinak fejlesztésével, aminek köszönhetően az ország egyik legtapasztaltabb ilyen fejlesztőjévé váltunk, és mára nemzetközi szinten, heti rendszerességgel keresnek fel minket különböző prototípusok fejlesztésével kapcsolatban, például elektromos hajók, vízi autonóm robotok, motorkerékpárok, kisbuszok stb. Ezen a témán belül fő szakterületünk az akkumulátorok, ezek elektronikáinak tervezése, illetve a hajtásrendszer egyéb részegységeinek integrálása. 2020 óta az European Battery Allience tagja vagyunk.

Figyelemmel követve az EU és a Magyar Állam energetikai/környezetvédelmi terveit, exponenciális fejlődési pályára számíthatunk. Az ipari területen egyre gyakoribbak a komplex, gyárvezérléssel kapcsolatos megkereséseink. Valóban dinamikus fejlődési pályára 2018 során sikerült lépni, amióta folyamatosan dolgozunk olyan partnereknek, mint például a japán Phiaro Corporation, a thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft, és még sokan mások. A titoktartás minket is kötelez, több izgalmas projektünkről még nem adhatunk nyilvánosan számot.

2018 óta egy harmadik komoly lába is van a cégnek, az ErasmusPlus program keretében partnereinkkel közösen szakirányú tananyagokat fejlesztünk a közoktatás számára, így fejlesztői munka mellett egy hosszútávú, magasztos célt is szolgálhatunk, büszkék vagyunk rá, hogy itt is maradandót alkothatunk.

Relatív kicsi, de fejlődő cégként nálunk előfordulnak a legkülönfélébb méretű/bonyolultságú/igényű projektek, melyeket az árajánlatozástól az átadásig kísérünk, tehát minden fejlesztési lépést láthatsz, a beszürkülés lehetősége kizárt! Munkatársaink terheltségére, fejlődési igényeire nagy figyelmet fordítunk, a projekteket úgy osztjuk fel, hogy mindenki testhezálló feladatokat kapjon. Itt biztosan sokat tanulhatsz, de akkor tennél leginkább boldoggá minket, ha mi is tanulhatnánk Tőled!

Jellemzően nyári kezdéssel egyetemisták jelentkezését is várjuk szakmai gyakorlatra, amennyiben azt követően részmunkaidőben kívánnak dolgozni nálunk, akár a diplomaterv, szakdolgozat, vagy az önálló laboratórium elkészítése/teljesítése közben.

A jelenleg futó, és előkészítés alatt álló projektek kapcsán látjuk, hogy kellesz a csapatba!

Te miért válassz minket? Egy multinál sosem tanulod meg, hogy hogyan lehet egy vállalkozást vezetni, nem fogod látni, hogyan válik egy ötlet termékké. Nálunk ha figyelsz, akkor a szakmai ismereteid bővítésén túl sokat tanulhatsz egy vállalkozás működéséről, projektek tervezéséről, szervezéséről.

Feladatok:

  • Kutatás-fejlesztési projektek végigkövetése a tervezéstől az átadásig
  • Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
  • Prototípus berendezések beüzemelése, tesztelése
  • Belsős és partner cégek villamos-, programtervező-, gépész-, és mechatronikai mérnökeivel való együttműködés
  • Dokumentáció írás
  • Szoftvertesztelés

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • C programozási ismeret valós idejű beágyazott környezetben
  • Hardverközeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (GIT)
  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Humorérzék

Előnyt jelent az alábbi technológiák ismerete:

  • Járműipari tapasztalat
  • STM32F4xx és STM32F1xx mikrokontrollercsalád alkalmazása
  • STM32CubeIDE magas szintű ismerete
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C#, C++, Python stb.)
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási képesség

Akit keresünk:

  • Csapatjátékosként gondolkodik
  • Jó problémamegoldó és koncepcióalkotó készség jellemzi
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Érdekes, változatos, modern projektfeladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató csapat
  • Részvétel a fejlesztési döntésekben
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Szükséges nyelvtudás:

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1119 Budapest